Понеділок, 2017-11-20, 4:39 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

Якимівська ЗОШ №3

Робота з обдарованими учнями

Районна програма роботи з обдарованими учнями (2011-2015 рр.)


Наказ про проведення І, ІІ етапів олімпіад в 2011-2012 н.р.

Додатки до наказу (терміни проведення, перевірки)

Участь у конкурсах з навчальних предметів (укр.мова, англ.мова, рос.мова тощо)

Рейтинг шкіл 2010-2011


Результати олімпіад та конкурсів 2012-2013 н.р. 


Захист реферативних робіт в конкурсі МАН:

І місце (світова література) - Коблюк Костянтин (11 кл.), вчитель Волобуєва Н.Є.

ІІІ місце (історія) - Авраменко Богдан (11 кл.), вчитель Ситник А.В.

ІІІ місце (математика) - Андреєва Ірина (7 кл.), вчитель Мухіна Н.В.

ІІІ місце (математика) - Біленька Сніжана (9 кл.), вчитель Мухіна Н.В.


Результати олімпіад та конкурсів 2011-2012 н.р.

Захист наукових робіт МАН:

ІІ місце (історія України) - Пенькова Світлана (11 кл.), вчитель Соломахін Є.А.


Захист реферативних робіт в конкурсі МАН:

І місце (біологія) - Базилєва Христина (11 кл.), вчитель Костандова О.О.

І місце (історія) - Пенькова Світлана (11 кл.), вчитель Соломахін Є.А.

ІІ місце (укр.мова) - Щербина Олександра (9 кл.), вчитель Погорєла І.О.

ІІ місце (фізика) - Кашафутдінов Тимур (11 кл.), вчитель Гаєнко Т.О.

ІІІ місце (фізика) - Лисак Карина (8 кл.),вчитель Гаєнко Т.О.

Районний конкурс ім.П.Яцика:

ІІІ місце - Домаріна  (3 кл.), вчитель Шишкарьова О.Б.

ІІІ місце - Гаєнко Марина (6 кл.), вчитель Базилєва Т.П.

ІІІ місце - Чернишова Софія (9 кл.), вчитель Погорєла І.О. 

Районні олімпіади:

І місце з трудового навчання - Шевченко Євгенія (9 кл.), вчитель Дорогобід І.А.

ІІ місце  з англійської мови - Коблюк Костянтин (10 кл.), вчитель Волобуєва Н.Є.

ІІ місце з англійської мови - Балан Ганна (11 кл.), вчитель Волобуєва Н.Є.

ІІ місце з фізичної культури - Шаран Тарас (10 кл.), вчитель Любайкін В.В.

ІІІ місце з історії - Пенькова Світлана (11 кл.), вчитель Соломахін Є.А.

ІІІ місце з історії рідного краю - Пенькова Світлана (11 кл.), вчитель Базилєва Т.П.

 


Результати олімпіад та конкурсів 2010-2011 н.р.


Калмиков Дмитро (2 клас) - ІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови(вчитель Волобуєва Н.Є.)

Бобровник Ганна (3 клас) - ІІІ місце, 
Крестов Всеволод - ІІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови (вчитель Роєва О.О.)
Червоненко Денис (3 кл.) - ІІ місце з математики 
(вчитель Кумунжиєва О.А.)

Новиков Ілля (4 кл.) - ІІІ місце з математики (вчитель Урбан О.О.)

Бобровна Катерина (4 кл.) - І місце з української мови (вчитель Урбан О.О.)

На обласну олімпіаду з географії направлена учениця 8 класу Чернишова Софія (вчитель Гвоздєва Л.В.),


з математики - учениця 7 класу Федосеєва Наталя (вчитель Гаєнко Т.О.),


з трудового навчання – учениця 8 класу Шевченко Євгенія, яка на районному етапі виконала завдання для 9 класу і зайняла І місце (вчитель Дорогобід І.А.).


В районному конкурсі з української мови ім.Т. Шевченка Андреєва Ірина зайняла ІІ місце (вчитель Базилєва Т.П.), Чернишова Софія – ІІІ місце (вчитель Погорєла І.О.).


Учні нашої школи взяли участь роботі Малої Академії наук з науковими роботами: Шестаков Максим (вчитель Гвоздєва Л.В.), Черепанова Аліна, Челишева Поліна (вчитель Соломахін Є.А.).

ІІІ місце в обласному конкурсі наукових робіт МАН з правознавства зайняла Черепанова Аліна (вчитель Соломахін Є.А.)


Результати районних олімпіад 2009-2010н.р.

Бобровна Катерина – ІІ місце з української мови,

Новиков Ілля – І місце з математики (вчитель Урбан О.О.),

Драчук Ганна – ІІ місце з української мови (вчитель Осмоловська Л.П.),

Селевич Анастасія – І місце з англійської мови (вчитель Роєва О.О.),

Пенькова Світлана – ІІІ місце з історії рідного краю,

Черепанова Аліна - ІІІ місце з правознавства (вчитель Щетиніна С.М.),

Калмикова Ксенія – ІІІ місце з географії (вчитель Гвоздєва Л.В.),

Іванова Маргарита – ІІІ місце з біології, екології (вчитель Костандова О.О.),

Федосеєва Наталя – ІІ місце з математики (вчитель Гаєнко Т.О.),

Калмикова Ксенія – ІІ місце з трудового навчання (вчитель Дорогобід І.А.),

Соколова Світлана – ІІІ місце з англійської мови (вчитель Роєва О.О.),

Позняков Дмитро – ІІ місце з англійської мови (вчитель Роєва О.О.),

Коблюк Костянтин – ІІІ місце з англійської мови (вчитель Волобуєва Н.Є.),

Базилєва Христина, Черепанова Аліна – ІІІ місце з української мови і літератури (вчитель Базилєва Т.П.).






Форма входу
Погода
GISMETEO: Погода по г.Мелитополь
Перевіримо час
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ДРУЗІ САЙТУ
Пошук
Наш сайт відвідали
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Наш сайт існує
Наше опитування