Вівторок, 2021-05-18, 7:01 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

Якимівська ЗОШ №3

Виховні заходи


Перший дзвоник

Пролетіло веселе літечко, і учні нашої школи знову зібралися на своє перше свято. Герої лінійки - першачки - схвильовано пройшли разом зі своєю першою вчителькою Кумунжиєвою Оленою Антонівною, прочитали вірші, учениця виконала чудову пісеньку за допомогою Дорогобід Ірини Анатоліївни. Теплі привітання пролунали на честь вчителів-"ювілярів": Шишкарьова Олена Борисівна отримала "медаль" за 25 років роботи в школі, Любайкін Володимир Володимирович і Роєва Олена Олександрівна - за 15 років, Урбан Ольга Олександрівна - за 10 років, Мирошниченко Роман Якович - за 5 років. Цікавим було привітання майбутніх випускників (кл.керівник Базилєва Тетяна Павлівна).Останній дзвоник

Рано в цьому році пролунав веселий і сумний Останній дзоник. Випускники прощалися зі шкільним життям, 9-класники готувалися переступити поріг основної школи і обрати свій подальший шлях. Четверокласники (випускники Кумунжиєвої Олени Антонівни) робили перші кроки під наглядом свого майбутнього класного керівника Костандової Оксани Олександрівни. Лунали поздоровлення, вірші, пісні, слова подяки. "Весняна панянка"

 7 березня 2012 р. в святково прикрашеній класній кімнаті зібралися учні і вчителі школи, щоб спостерігати за змаганнями представниць кожного класу з нагоди Дня 8 Березня. Дівчата підготували розповідь про себе, про свої захоплення, демонстрували вміння сервирувати стіл, знання технології приготування українських страв, музичні здібності. Спробували дівчата свої сили і в умінні гарно ходити дефіле. За результатами конкурсів кожна учасниця отримала почесне звання : мис Оригінальність стала Гаєнко Марина (6 кл.), Господарочка - Плетюк Валерія(5 кл.), ... Переможницею свята стала учениця 10 класа Козаченко Тетяна. Глядачі отримали задоволення також від виступу юних таеквондистів (Гвоздєв Олександр, Урбан Віталий) та номерів художньої самодіяльності у виконанні Ястреб Діани, Тараторкіна Андрія, Андреєвої Ірини, хлопчиків 5 класу.

 


Новорічні свята

23.12.2011. Нарешті наступили довгоочікувані зимові канікули! Учні 5-8 і 9-11 класів відсвяткували Новий рік. Лунали новорічні пісні у виконанні учнів 6, 7, 8, 11 класів, викликали посмішки сценки, підготовлені учнями 5 і 6 класів. Здивував виступ 11-класників, які нарешті проявили свої яскраві таланти. Потішили присутніх новини і фотожарти від Поштальона Пєчкіна з 10 класу. На вечері старшокласники обрали Короля та Королеву бала - Шарана Тараса (10 кл.) і Шевченко Іру (11 кл.). Забавні конкурси зробили свято незабутнім і створили гарний настрій всім присутнім. 

26.12.2011 у районному Будинку культури відбувся Новорічний ранок для учнів молодших класів. Діти побачили новорічну казку, потанцювали з казковими героями під ялинкою, прийняли участь у цікавих конкурсах.
Свято до Дня вчителя

30.09.11 в нашій школі діти влаштували вчителям свято - День самоврядування. Ця ідея виникла у старшокласників і була підтримана шкільним органом самоврядування. Уроки в 1-10 класах проводили учні 10-11 класів. Старшокласникі сумлінно поставились до своєї ролі, старанно підготувались і на уроках вели себе як справжні вчителі (Кашафутдінов Тимур, Пономаренко Ігор,  Черепанова Аліна (в.о. директора школи), Пенькова Світлана (в.о. заступника директора) та ін.) Учнівський комітет навіть впорався з навчальною пожежною тревогою, і всі учні з уроків по попереджальному дзвінку були організовано виведені з приміщення. Наприкінці дня учні показали чудовий концерт. Особливо запам'ятався виступ циганського колективу 1 класу, а також мініатюри у виконанні учнів 5, 10 класів. Гарні пісні пролунали у виконанні учнів 2,3, 6,7,8,9 класів. Завершальною крапкою свята став подарунок 11 класу  - величезний торт.Відкрита класна година в 6 класі

28.04 в 6 класі було проведено відкриту виховну годину "Школа ввічливості", на якій були присутні вчителі школи. Класний керівник Джура Олена Леонідівна провела з учнями цікаву вікторину "Чарівні слова", учні обговорили проблемні ситуації, працювали у групах. Всім присутнім класна година дуже сподобалась.

 


"Весняний променад"


4 березня учні 5-8 класів спостерігали за цікавими змаганнями дівчат . Учасницям команд "Мрія" і "Весна" пропонувалось відвідати салони :"Модний", "Мистецтвознавчий", "Кулінарний" , де вони демонстрували свої  вміння: створити і прорекламувати оригінальну сукню з допоміжного матеріалу, приготувати бутерброди, назвати найбільш відомі романтичні пари, впізнати музичні твори тощо. У журі посідали місця авторитетні чоловіки педколектива - Євген Андрійович, Володимир Володимирович, Роман Якович, які і визначили перемогу команди "Весна".     


 

Свято майбутніх захисників Вітчизни

23 лютого в святково прибраному приміщенні відбувся конкурс "Бій кораблів", в якому брали участь хлопці 5-11 класів. Сценарій підготували Погорєла Ірина Олександрівна і Джура Олена Леонідівна. Команди "Титанік" і "Беда" розподілили обов'язки капітана, штурмана, боцмана, юнги, кока, радиста, і кожен з учасників захищав честь команди у відповідному конкурсі. Кульмінацією змагань став танок "Яблучко", експромтом виконаний кожною командою. Капітани команд Гнатко Павло і Шестаков Максим наполегливо вели свої екіпажи до перемоги. Глядачі отримали велике задоволення.   

   


14 лютого - День закоханих                                                                   
 

У понеділок у нашій школі відбулися 2 конкурси для 5-8 та 9-11 класів. 

Конкурс для молодших класів мав назву "Мій зможе". Усі 4 пари отримали подарунки та грамоти, а головне - позитивний настрій.

"Кохання-зітхання" - конкурсна програма  мала успіх, учні показали добрі  акторські здібності.Протягом вечора усмішка не сходила з облич глядачів.


Новорічне свято

Весело пройшли наші новорічні свята. Для учнів 5-8 класів були проведені цікаві конкурси, в яких діти змагались у кмітливості, ерудиції, музичних знаннях, спритності. Для 9-11 класів була організована новорічна дискотека з розважальною програмою. З гарним настроєм зустріли учні Новий 2011 рік.

                 


  "Дві зірки"

У нашій школі проводяться цікаві виховні заходи. У 2009-2010 роках найбільш захоплюючим було пісенне шоу "Дві зірки", що відбулося на сцені районного Будинку культури. 


Учнівські дуети 5 - 11 класів демонстрували свої таланти  в номінаціях "Українська народна пісня" та "Естрадна пісня". Зі сцени пролунало багато чудових пісень. Нікого не залишило байдужим  виконання пісень Утьєвої Дарини і Паєвської Ольги(5 клас), веселі мініатюри у виконанні Лисак Каріни і Федосеєвої Наталі (6 клас), ліричний спів Милосердової Яни і Качура Павла (8 клас),  Дружиніної Ганни і Карцева Івана (9 клас), жартівливі пісні Іванової Маргарити і Михайленко Наталі (11 клас).


Переможцями конкурсу заслужено стали виконавиці  Ястреб Діана і Калмикова Ксенія ( 5-8 кл.) та Соколова Світлана і Рудницька Ольга (9-11 кл.). Усі учасники отримали призи, а присутні гості - величезне задоволення від зустрічі з Її величністю Українською Піснею.


   


Виховна робота в школі, якою керує яскрава талановита людина Дорогобід Ірина Анатоліївна, спрямована на духовне збагачення світу учнів, призвана забезпечити формування  творчої, толерантної, особистості.  Завдяки  сумлінній підготовці на районних змаганнях команда школи «Обери життя» зайняла І місце в практичній частині і ІVмісце в загальному заліку (керівник Дорогобід І.А.), команди «Юних інспекторів руху» і команда «Юних пожежників-рятувальників» - ІІІ місця (керівники Мірошниченко Р.Я., Любайкін В.В.). На високому рівні  були проведені загальношкільні заходи: святкування 8 Березня, вечір зустрічі випускників, День Перемоги, конкурс «Я - господарочка» (вчителі молодших класів Шишкарьова О.Б., Кумунжиєва О.А., Осмоловська Л.П., Урбан О.О.), День святого Валентина (Мірошниченко Р.Я.). Запамяталися глядачам і учасникам «Новорічний зорепад», «Дві зірки», концертна програма, присвячена Дню матері, проведені на сцені районного будинку культури. Учні школи відзначились у районному конкурсі малюнків «Податки очима дітей» (І місце – Григор’єв Артем, ІІ місце – Войнова Емма, ІІІ місце – Щербіна Олександра). Грамотами соціального центру сім’ї та молоді нагороджені учасники конкурсу «Кращий волонтер року» Челишева Поліна, Базилєва Христина, Колпакчи Тетяна, Петрусевич Олена, Кумунжиєва Ольга.

 Протягом року кожен класний керівник проводить за планом відкриту виховну годину. У минулому навчальному році були відзначені такі класні години: «Як відрізнити добро та зло?» (2 клас, Кумунжиєва О.А.), «Що можна прочитати у погляді?» (4 клас, Осмоловська Л.П.), «»Як досягти поваги в колективі?» (7 клас, Гаєнко Т.О.), «Кримінальна відповідальність неповнолітніх» (8 клас, Базилєва Т.П.), «Зрада» (10 клас, Костандова О.О.).

Школа пишається своїми учнями. На щорічному конкурсі «Учень року» неодноразово відзначались Соколова Світлана (переможець 2009 і 2010 років), Шестаков Максим, Федосеєва Наталя,  Чернишова Софія, Милосердова Яна, Коблюк Костянтин, Базилєва Христина, Черепанова Аліна, Новиков Ілля, Бобровна Катерина.


Форма входу
Погода
GISMETEO: Погода по г.Мелитополь
Перевіримо час
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ДРУЗІ САЙТУ
Пошук
Наш сайт відвідали
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Наш сайт існує
Наше опитування