Понеділок, 2019-08-19, 8:23 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

Якимівська ЗОШ №3

Методична робота

Методична тема школи:


"Впровадження ІКТ к навчально-виховний процес як умова розвитку самовдосконалення учнів"

Склад творчої групи

Положення про конкурс "Портфоліо вчителя"

Положення про конкурс "Кращий учень року"

Положення про конкурс "Кращий урок з використанням ІКТ" 


 

Колектив Якимівської ЗОШ№ 3 постійно вдосконалює свою методичну роботу під керівництвом директора школи Глушко Наталії Миколаївни і  заступника директора з навчально-виховної роботи Гвоздєвої Лілії Володимирівни .Усі вчителі протягом навчального року регулярно дають відкриті уроки, проводять цікаві виховні заходи з предмету, активно використовуючи ІКТ. Наприклад, під час тижня математики в цьому навчальному році були проведені відкриті уроки в 6 класі (вчитель Джура О.Л.), в 11 класі (вчитель Гаєнко Т.О.) і виховний захід «Найрозумніший» для учнів 5-7 класів із застосуванням ІКТ. Учні демонстрували кмітливість, спостережливість, розв’язували логічні задачі. Перемогли учні 6 класу, усі учасники отримали солодкі нагороди.


Тиждень козацької слави запам’ятався спільним переглядом фрагментів фільму «Тарас Бульба» з коментуванням вчителя історії Соломахіна Є.А. щодо реалій і історичних помилок, зображених у фільмі. Зараз триває тиждень психології, під час якого Павлова Ю.А. провела олімпіаду з психології для молодших класів і організувала цікаву гру-змагання «Слідопит» для 5-11 класів; для вчителів проведено психологічний тренінг за участю психолога соціального центру у справах сім’ї та молоді Волошко Н.С.

Результативною є робота вчителів на рівні району: протягом останніх двох років на базі школи проведено РМО: районний семінар заступників директорів з НВР, методичний ярмарок, конференція «Можливості сучасного уроку» і т.д. Вчителі успішно прийняли участь в  конкурсі дидактичних матеріалів з фізики, конкурсі проектів, створених за програмою  Інтел, в районному конкурсі «Вчитель року»    ( І місце серед вчителів географії посіла Гвоздєва Л.В., ІІ місце серед вчителів хімії – Костандова О.О.,  ІІІ місце серед вчителів  трудового навчання –  Дорогобід І.А.). У цьому році нашу школу на конкурсі «Вчитель року» представляла вчитель англійської мови і зарубіжної літератури Волобуєва Н.Є. і зайняла ІІ місце. ІІІ місце в районному конкурсі «Найкраща класна кімната» зайняла Урбан Ольга Олександрівна - керівник шкільного методоб’єднання вчителів початкових класів, яка набирає 1 клас у 2011 -2012 навчальному році.

    Творча групи школи сприяє впровадженню інноваційних технологій в практику роботи школи. Учителі широко застосовують власні мультимедійні презентації (Роєва О.О., Базилєва Т.П., Костандова О.О., Гаєнко Т.О.,Погорєла І.О. ), використовують  демонстрації лабораторних робіт (фізика, хімія), навчальні фільми (історія, біологія, фізика), тести (українська мова, астрономія). На уроках географії (Гвоздєва Л.В.), праці (Дорогобід І.А.) учні навчаються створювати мультимедійні презентації. На уроках образотворчого мистецтва (Дорогобід І.А.) учні роблять малюнки за допомогою графічного редактора Pаint. Більшість учнів середніх і старших класів навчаються за програмою «Інтел. Шлях до успіху», під час якої засвоюють основні навички роботи з офісними комп’ютерними програмами, розвивають критичне мислення, вчаться співпрацювати. У позакласній виховній роботі широко застосовуються можливості комп’ютерного програвача Windows Media Player (показ відеосюжетів, музичний супровід та ін.), мультимедійна дошка.  Протягом року проводяться конкурси, які   заохочують вчителів до впровадження новітніх технологій у процес навчання . Розвитку професійної майстерності, зацікавленості у впровадженні інноваційних технологій сприяли семінар «Методичні проблеми впровадження комп’ютерних технологій у навчальний процес. Інтернет – джерело інформації», шкільний конкурс «Найкращий інноваційний урок», переможцями якого стали   Базилєва Т.П., Гаєнко Т.О., Костандова О.О. У конкурсі «Портфоліо вчителя» журі визначило переможцем Дорогобід І.А. 

Одним з головних напрямків роботи школи є робота з обдарованими дітьми. Учні успішно виступають на районних олімпіадах, беруть участь в роботі МАН, в районних,обласних всеукраїнських конкурсах. Так, у 2009-2010 навчальному  році прийняли участь у конкурсі «Кенгуру» 42 учні (відмінний та добрий результат – 22 учні), «Лелека» - 11 учнів (3 учні ),  «Левеня» - 9 учнів (8 учнів), «Колосок» - 25 учнів (8 учнів). На районних  олімпіадах призові місця отримали учні нашої школи Бобровна Катерина – ІІ місце з української мови,  Новиков Ілля – І місце з математики (вчитель Урбан О.О.), Драчук Ганна – ІІ місце з української мови (вчитель Осмоловська Л.П.), Селевич Анастасія – І місце з англійської мови (вчитель Роєва О.О.), Пенькова Світлана – ІІІ місце з історії рідного краю, Черепанова Аліна   ІІІ місце з правознавства (вчитель Щетиніна С.М.), , Калмикова Ксенія – ІІІ місце з географії (вчитель Гвоздєва Л.В.), Іванова Маргарита – ІІІ місце з біології, екології (вчитель  Костандова О.О.),  Федосеєва Наталя – ІІ місце з математики (вчитель Гаєнко Т.О.), Калмикова Ксенія – ІІ місце з трудового навчання (вчитель Дорогобід І.А.), Соколова Світлана – ІІІ місце з англійської мови (вчитель Роєва О.О.), Позняков Дмитро – ІІ місце з англійської мови (вчитель Роєва О.О.), Коблюк Костянтин – ІІІ місце з англійської мови (вчитель Волобуєва Н.Є.), Базилєва Христина, Черепанова Аліна – ІІІ місце з української мови і літератури (вчитель Базилєва Т.П.).

За підсумками районних олімпіад 2009-2010 років Якимівська ЗОШ №3 посіла почесне І місце серед інших шкіл району.

У цьому навчальному році маємо надію утримати завойовані позиції. На районній олімпіаді з математики робота учениці 7 класу Федосеєвої Наталі була відзначена журі як найсильніша, і зараз триває підготовка до участі в обласній олімпіаді. Також на обласну олімпіаду з географії направлена Чернишова Софія (вчитель Гвоздєва Л.В.), з трудового навчання – учениця 8 класу Шевченко Євгенія, яка виконала завдання для 9 класу і зайняла І місце (вчитель Дорогобід І.А.). У районному конкурсі з української мови ім.Т. Шевченко Андреєва Ірина зайняла ІІ місце (вчитель Базилєва Т.П.), Чернишова Софія – ІІІ місце (вчитель Погорєла І.О.).  3 учнів нашої школи брали участь у роботі Малої Академії наук з науковими роботами: Шестаков Максим (вчитель Гвоздєва Л.В.), Черепанова Аліна, Челишева Поліна (вчитель Соломахін Є.А.).

Форма входу
Погода
GISMETEO: Погода по г.Мелитополь
Перевіримо час
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
ДРУЗІ САЙТУ
Пошук
Наш сайт відвідали
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Наш сайт існує
Наше опитування